ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 selam alejkum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: selam alejkum   17.07.10 6:26

selam alejkum deshta me thon se pse nuk i hekini keto qera qka nuk duhen mi pa ashkush se osht haram me pa nje qike lakurqi inshalla jam kon e kjarrat se forumi oshti i mir amo kjo qe po e prish ket forumi ma boni hallall selam alejkum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
selam alejkum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Vėretjte dhe propozime-
Kėrce tek: