ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Poezi -xheneta -Bufaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xheni
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Join date : 15/07/2008
Age : 31

MesazhTitulli: Poezi -xheneta -Bufaj   19.07.08 16:36

ZEMRA E SHQETESUAR

Athua vall pse kam shqetesim
ne Zemer pse nuk e kam te
qet ende Zemret teme


Pse ende nuk jam e qet fare
pse me mundon kjo
bren e madhe

Nje gje Zemren ma mundon
nuk e di as vet qa kom
te lutem o Zot me ndimo
qetesoje Zemren qe te Beson

o All-llah ti qe jep jet Mundeso
te kem mbules e Zemra
jeme te jet e qet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spy
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 30
Join date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Bravo   19.07.08 19:47

Ju lumte moter e nderuar,poezi shume e bukur,vetem vazhdoni te shkruani te shkruani poezi dhe na i posto ato ne forum pasi qe jan ka me pelqejne vertet poezite e juaja.Allahu ju shperblefte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Selam alejkum   17.07.10 1:08

Allahu te shperbleft me xhennet per ket poezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi -xheneta -Bufaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi -xheneta -Bufaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: