ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 " BEKIR HALIMI"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: " BEKIR HALIMI"   12.07.08 18:15

1.Pasojat e mekateve
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/bd044.mp3

2.Falenderimi
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/bd011.mp3

3.Cilesite e atyre te cileve All-llahu xhel-le shanuhu ju ka premtuar xhennetin
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/016ders170306.mp3

4.Disa Porosi dhe mesime qe i marim nga ajetet e agjerimit
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/016ders170306.mp3


5.Disa sunete te pejgamberit (s.a.w.s.)
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/bd019.mp3


6.Kenaqesia me ate qe te ka dhene All-llahu
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/022ders020606.mp3

7.Kujdesja e gruas per pasurine e burrit.
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/bd035.mp3

8.Mesimi i islamit ne familje.
http://www.audionur.com/audio/mp3/bekir_halimi/ligjerata/bd029.mp3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
" BEKIR HALIMI"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Blood of the "Gods" - Gjaku i "Zotave"
» Ėshtė xhiruar pėrbindėshi "Loch Ness"?
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurėve Dopra "
» Shenja qė Tregojnė se Keni Gjetur "Shpirtin Binjak"
» "Une Jam"Nisagardatta Maharaj...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Multimedia dhe Libra elektronike :: Audio Islame :: Ligjerata-
Kėrce tek: