ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 FREE SMS-Sms pa pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: FREE SMS-Sms pa pare   12.07.08 15:38

SMS PA PARE

http://www.kirly.com/gratis-sms.htm

Vetem regjistrohuni : http://www.kirly.com/register.htm dhe i keni nga 20 sms falas ne dit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
FREE SMS-Sms pa pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Midis Reales dhe Imagjinares
» Hena nje satelit artificial ! ? Ne se eshte keshtu,kush e 'parkoi'atje.?
» Kryqezatat
» Astronomi
» Njeriu ne Hėnė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: INFORMATIKE DHE INTERNET :: Mobile/Celular-
Kėrce tek: