ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Shkronjat.swf

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Shkronjat.swf   12.07.08 15:37

Program i cili tregon se si shqiptohen shkronjat e Kur'anit

Ja linku:

http://www.freewebs.com/nur-islam-download/Programe/Shkronjat.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Shkronjat.swf
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ylli i Davidit
» Rrethi ėshtė formulė matematikore
» Hieroglifet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: INFORMATIKE DHE INTERNET :: Programe aplikative dhe Islame-
Kėrce tek: