ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 FSHEHTĖSIA ĖSHTĖ DASHURIA -SHEJH FERID UD-DIN ATTAR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: FSHEHTĖSIA ĖSHTĖ DASHURIA -SHEJH FERID UD-DIN ATTAR   12.07.08 15:01

Ai


I cili


Dėshiron


Fshehtėsinė


E dy botėve


Ta kupton


Do ta zbulon


Se fshehtėsia


Ėshtė Dashuria…

Pėrktheu nga anglishtja:


Mexhid YVEJSI, Gjakovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
FSHEHTĖSIA ĖSHTĖ DASHURIA -SHEJH FERID UD-DIN ATTAR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē’ėshtė vlera njerėzore?
» Ku ėshtė Zoti?
» Osho- Dashuria rilind cdo dite
» Horoskopi: Si ta kuptosh nėse lidhja me tė ėshtė serioze
» Dashuria, Liria, Vetmija

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: