ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 MOSNJOHJA -IMAM MUHAMMED ALI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: MOSNJOHJA -IMAM MUHAMMED ALI   12.07.08 14:59

Ai


I cili


All-llahut


Nuk i bindet,


Kjo kuptohet


Me lehtėsi,


Se ai


Pėr All-llahun


S’ka njohuri…Pėrktheu nga anglishtja:


Mexhid YVEJSI, Gjakovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
MOSNJOHJA -IMAM MUHAMMED ALI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: