ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 NJE KESHILLE E VOGEL POR E MIRE!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: NJE KESHILLE E VOGEL POR E MIRE!   12.07.08 14:45

"Behu i qendrueshem ne marrjen e diturise dhe mesoji te tjeret me kete,sepse me i mire eshte ai qe meson ate dituri dhe me te i meson edhe te tjeret"!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
hashim
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 15/12/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KESHILLE E VOGEL POR E MIRE!   15.12.09 16:28

shum thenje e mir
Surprised Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NJE KESHILLE E VOGEL POR E MIRE!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Keshilla Islame-
Kėrce tek: