ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 12 Fjalėt magjike tė shejtanit tė mallkuar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: 12 Fjalėt magjike tė shejtanit tė mallkuar.   18.07.10 9:45

12 Fjalėt magjike tė shejtanit tė mallkuar.

1- Nuk bėhet gjė pėr njė herė,

2- Jemi akoma tė rinj.

3- Zoti shikon pastėrtinė e zemrės.

4- Pasi tė dal nė pension.

5- Nuk duhet tu pėrshtatet koha juve por ju kohės.

6- Nuk hyhet midis Zotit e njeriut.

7- Pas gjithė kėtyre mėkateve ėshtė e vėshtirė tė fali Zoti.

8- Mos u mendo shumė se e humbet fillin fare.

9- Ne pasi tė digjemi njė kohė nė xhehenem do dalim se do dalim nė xhenet.

10- Nuk bėhet gjė Zoti tė fal.

11- Neve kėshtu na kanė mėsuar tė parėt tanė.

12- Kini kujdes mos tu mashtrojnė me fjalė ata tė prapambeturit.


Mendo Studijoj dhe Analizoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
12 Fjalėt magjike tė shejtanit tė mallkuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Keshilla Islame-
Kėrce tek: