ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 O ju komunista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: O ju komunista    17.07.10 15:54

O ju komunista
O ju komunista deri kur keshtu.

O ju komunista na i leni motrat tona rehat.
O ju komunista mos mendoni qe po na frikesoni.
O ju komunista mos na neqmoni se vAllahi jemi te fort,kemi All-llahun qe na ndihmon.

O ju komunista friken nuk ia kemi, frike i kemi vetem All-llahut ku ju dhe ne do ti dalim perpara.
O ju komunista a e dini ju qe jemi te gatshem te vdesim per motrat tona.
O ju komunista ndaluni se gjaku i shehideve dhe komunistave do te rrjedh neper lumenj.

O ju komunista islami po lulezon ne Kosov e Shqiperi sikur lulja ne pranver
O ju komunista keto lule qe po qelin nuk do tju lejojm qe ti keputni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
O ju komunista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: