ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Ndrina rrugėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Ndrina rrugėn    17.07.10 1:17

Q'do ditė dielli kur l'shon rrezet o Allah
Ditė e re filloftė pėr ne insh'Allah
Gjith sa jemi nė kamb ngrihemi mashAllah
Tė adhurojmė nė njėmijė ngjyra o Allah

Besėn dhanun Ty ta kemi nė dunja
Shpresėn gjallė na mbanė veq Ti o Allah
Ndrina rrugėn pėr xhennet ku ka sefa
Pamjen Tande tė vėrtet na pėr me pa...
Argjend Xhelili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndrina rrugėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: