ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Vėllazėria!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Vėllazėria!    17.07.10 1:15

Nuk ėshtė etike:
-mosrespektimi i vėllezėrve mė tė vjetėr
-mosshprehja e mėshirės dhe e dashurisė ndaj tė vegjėlve
-mosrespektimi i ndjenjave tė tė tjerėve nė raste gėzimi
-mosdhėnia e kėshillave dhe sugjerimeve kundrejt vėllezėrve
-moskėrkimi i faljes nė rast lėshimi dhe gabimi
-mospėrmirėsimi i vėllezėrve nė hasmėri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vėllazėria!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: