ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 ~ ♥ ~ Loti im .... ! ~ ♥ ~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: ~ ♥ ~ Loti im .... ! ~ ♥ ~    17.07.10 1:12

~ ♥ ~ Loti im .... ! ~ ♥ ~


Pse po loton o syri im... ?
C'te mundon ty ...?
O ti shpirt qe me ke ne ngarkim ...
Une lotoj per Krijuesin tim...
Per mallin qe kam per Ate ....
Per detyrimet se nuk po i kryej sic duhet ...
Allahu me krijoi te shoh bukurite e krijimit te Tij ...
Dhe bashke me ty o shpirti im te shijojme te mirat e Tij ...
Por ti pak po i bindesh ...
Kujto pse u krijove o ti shpirti im ...
Me ler te vajtoj veten time ...
Ta kaloj jeten me ibadete dhe mesime ...
Me ler te dherdh lotet e mi ...
Me shprese se nje pike e tyre te me beje dobi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
~ ♥ ~ Loti im .... ! ~ ♥ ~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dėnimi i ndėrgjegjes (Loti i vrasėsit)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Poezi dhe tregime Islame-
Kėrce tek: