ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Mos u kap me tjerter pos me Allahun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Mos u kap me tjerter pos me Allahun    17.07.10 0:20

Mos u kap me tjerter pos me Allahun

Nese Allahu eshte Dhuruesi i jetes, i Dituri i Vetem per vedkjen , dhe Furnizuesi yt, atehere perse te firkohesh e te deshprohesh prej tyre!Pra ajo qe i fut shume njerezit ne merzi e depresione eshte . Te kapurit me te tjeret pos Allahut, te mbeshteturit te njerezit e jo te Allahu , afrimi me njerezit dhe largimi nga Krijuesi i tyre , interesimi i tepruar per pershtypjet e njerezve perreth, e te gjitha keto jane rezultat i Besimit te dobet.


Osht e mar nga liber Mos u tishto

Autor Aid el- Karni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mos u kap me tjerter pos me Allahun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEJA ISLAME - Forumi gjeneral :: Keshilla Islame-
Kėrce tek: