ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Ndihmoni te gjithe kesaj familje...!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Ndihmoni te gjithe kesaj familje...!   07.08.08 11:27Per te gjithe ata qe duane ta ndihmoje ja numri i lligarise:1110280228000120 Pro Credit Bank.

Nderkaq ata qe duane ta ndihmoje me ushqime apo diqka tjeter ja adresa e kesaj familje:Adresa Rr.Zeki Shylemaja nr.3Prishtine(Pas xhamise 4 llualla)


ja linku i videos n.q.s nuk ju ban video:https://www.youtube.com/v/B7qIN30b0nQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Ndihmoni te gjithe kesaj familje...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Lajmet me te reja :: Lajme nga Bota Islame-
Kėrce tek: