ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Policia arreston priftin qe kultivonte marihuane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Policia arreston priftin qe kultivonte marihuane   04.08.08 15:45

Policia e cila ka kanfiskuar droge nga shtepia e priftit disa here me pare,mendon se ai e kultivonte ate per ta shitur
Policia bullgare ka arrestuar nje prift te moshuar pasi ai refuzonte qe te mos mbillte(kultivonte) marihuane.Prifti gjashtedhjete e tre vjeēare ne Klandesti,nje fashti malor me rreth 10 banore prane kufirit te bullgarise me ate maqedonas eshte arrestuar,pasi policia ka gjetur rreth kater kilograme e gjysme droge ne shtepine e tij dhe fidane te mbjelle ne rrethinat e shtepise.

Policia e cila ka konfiskuar droge me pare nga shtepia e Priftitdisa here me pare,mendon se ai e kultivonte ate per ta shitur.Policia e dinte se nese shkonte ne shtepine e priftit do te gjenin droge patjeter.
Ne kemi gjetur marihuane ne shtepine e tij pese apo gjashte here ne tre vitet e fundit,u shpreh nje zedhenes i Policise
//Nur-Islam.Tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Policia arreston priftin qe kultivonte marihuane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Lajmet me te reja :: Lajme nga Bota Islame-
Kėrce tek: