ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Jusuf Islami fiton kundėr shpifjeve qė i janė bėrė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Jusuf Islami fiton kundėr shpifjeve qė i janė bėrė   02.08.08 0:20

Jusuf Islami ( ish Ket Stivens) dje ka fituar dėmshpėrblim tė madh nga shpifjet qė i janė bėrė

Jusuf Islami (ish Ket Stivens) dje ka fituar dėmshpėrblim tė madh nga shpifjet qė i janė bėrė kinse nuk ka dashur tė ju flet femrave tė pambuluara.
Agjencioni i lajmeve qė kishte bėrė shpifjen kishte thėnė se Zotėri Islami kishte injoruar disa femra nė njė ceremoni.


Gazetari kishte cituar menaxherin e tij tė ketė thėnė se "Zotėri Islami nuk ju flet femrave pos gruas sė tij". Gjykata e lartė e Londrės dėgjoi kėrkimin falje tė kompanisė "Wenn" si dhe bėrjen e pagesės sė dėmshpėrblimit pėr shpifjen. /the mirror.uk/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Jusuf Islami fiton kundėr shpifjeve qė i janė bėrė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse shqiptarėt gjatė gjithė historisė kanė qenė dhe janė tradhėtarė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Lajmet me te reja :: Lajme nga Bota Islame-
Kėrce tek: