ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Izraelitet, kane qelluar per vdekje nje djale 9 vjeqar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Izraelitet, kane qelluar per vdekje nje djale 9 vjeqar...   31.07.08 23:14

Ketu e keni nje video mjaft interesante ku tregohet terrori i nenshtruar ndaj muslimaneve palestineze...

Ja edhe linku:
Kodi:
http://www.youtube.com/watch?v=But9m3O4umI&
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Izraelitet, kane qelluar per vdekje nje djale 9 vjeqar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Multimedia dhe Libra elektronike :: VIDEO-
Kėrce tek: