ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Me gjithė protestat, materiet kimike mbesin nė Mitrovicė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
spy
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 30
Join date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Me gjithė protestat, materiet kimike mbesin nė Mitrovicė   30.07.08 20:39

Vazhdojnė protestat e qytetarėve tė Mitrovicės pėr largimin e maunave me materie kimike nga parku industrial i Kompleksit "Trepēa".
Tė mėrkurėn, rreth 50 qytetarė, para ndėrtesės sė Kuvendit tė Komunės, qėndruan tė qetė pėr mė se 20 minuta pa pankarte, pa fjalime e brohoritje e mė pas u shpėrndanė tė qetė, pa shkaktuar asnjė incident.

Sipas zėdhėnėsit tė SHPK-sė pėr rajonin e Mitrovicės, Besim Hoti, protestat kaluan tė qeta dhe se ato ishin nėn vėzhgimin e policisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me gjithė protestat, materiet kimike mbesin nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» OMG - OMGJ
» Chemtrails - Gjurme kimike
» Gjithėsi Paralele
» Gjithėsitė paralele dhe dimensionet e saj
» Gjithėsia nė Gjithēka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Lajmet me te reja :: Lajme nga Kosova-
Kėrce tek: