ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Fyrje ndaj Muhamedit a.s.-Video

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Fyrje ndaj Muhamedit a.s.-Video   19.07.08 23:53

Selam Alejkum vellzer dhe motra te nderuar...Rastesisht hasa ne nje video ne YouTube me titullin:Prophet Muhammad the dead terrorist(profeti Muhamed terrorist i vdekur).Edhe pse nuk e marr vesh anglishten mire,me sa e pashe une vet nga titulli duket nje fyerje tjeter kunder Profetit tone te dashur,Muhamedit s.a.v.s.Ma mire shikone edhe ju vete...


qe edhe linku:http://www.youtube.com/watch?v=nApG96W8L3M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Fyrje ndaj Muhamedit a.s.-Video
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Biseda te ndryshme me Xhinde (VIDEO)
» Inkuizicioni Kishtar KISHA DHE DHUNA INTELEKTUALE.
» Ku ėshtė Zoti?
» Drogat Psikoaktive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Multimedia dhe Libra elektronike :: VIDEO-
Kėrce tek: