ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Ja si do tė duket Qabja pas renovimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
spy
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 30
Join date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Ja si do tė duket Qabja pas renovimit   18.07.08 18:45

[size=18]Punimet pėr zgjerimin e Haremi Sherifit janė duke vazhduar. Pamja e Xhamisė sė Shenjtė pas pėrfundimit tė punimeve duket shumė moderne.
]

Nė kuadėr tė punimeve qė po zhvillohen me qėllim tė zgjerimit tė Qabes, janė tė paraparė rrėnimi i mbi njėmijė objekteve, ne mes tyre edhe shumė hotele tė mėdha.


Nė kuadėr tė projektit tė zgjerimit, janė tė paraparė edhe ndėrtimi i shumė hoteleve nė formė tė librit, ku secila dhomė do tė ketė pamjen e Qabes. Ndėrsa mediat arabe nė kėto ditė janė duke polemizuar se a do tė jetė e pėrshtatshme ky projekt pėr Qaben apo jo.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ja si do tė duket Qabja pas renovimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hena
» Madje edhe muslimanet luten tek Yoni
» Si ta kuptoj nese me kane bere magji?
» Jeta ėshtė ėndėrr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Lajmet me te reja :: Lajme nga Bota Islame-
Kėrce tek: