ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Qka mendoni pėr pamjen e re tė faqes?

Shko poshtė 

Qka mendoni pėr pamjen e re tė faqes?
Shume e mire
100%
 100% [ 3 ]
E mire
0%
 0% [ 0 ]
Deri diku
0%
 0% [ 0 ]
Mundet edhe ma mire
0%
 0% [ 0 ]
Jo nuk me pelqen
0%
 0% [ 0 ]
Pamja e kaluar ma mire ka qene
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Qka mendoni pėr pamjen e re tė faqes?   15.07.08 18:31

Voto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Qka mendoni pėr pamjen e re tė faqes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Sondazhe-
Kėrce tek: