ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Shkenca dhe Kur'ani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Shkenca dhe Kur'ani   13.07.08 18:38

Prezantim qe tregon per faktet shkencore te permendura ne Kur'an

Ja linku per shkarkim:
http://www.freewebs.com/nur-islam-download/Prezantime/Shkenca%20dhe%20Kurani.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
 
Shkenca dhe Kur'ani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Multimedia dhe Libra elektronike :: Prezantime-
Kėrce tek: