ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Modele tė ndryshme tė veshjeve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Modele tė ndryshme tė veshjeve   13.07.08 14:33

Modele tė vendosjes sė shamisė


Veshje pėr nė shtėpi
Funda pėr nė shtėpiKomplete pėr nė shtėpi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Modele tė ndryshme tė veshjeve   17.07.10 1:45

Allahu te shperbleft se shum te mir kukan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Modele tė ndryshme tė veshjeve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Legjenda popullore te ndryshme...
» Rituale te ndryshme magjike
» Bestytnite dhe ndikimi i tyre
» Disa paradokse
» Afersite mes shenjave te Horoskopit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Gruaja dhe Familja ne Islam :: Modele te veshjeve dhe stolive per femra-
Kėrce tek: