ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Gradimet Nė Nur-Islam

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Gradimet Nė Nur-Islam   12.07.08 21:44

Gradate:

TITULLI I GRADES
MINIMUM POST


Fillestare/e
prej 0-100 poste

Forumist
prej 100-200 poste

Antare Aktiv
prej 200-400 poste

Antare i vyeshem
prej 400-650 poste

Antare me pervoje
prej 650 - 1000 poste

Antare i avancuar
prej 1000 postime ,nuk ka me gradime


Gradate Speciale:

Keto grada jane te veēanta dhe i jipen atyre antareve te cilen i jane perbajtur rregullave te forumit dhe postimet e tyre jane dalluar me permbajtje.pra majfton qė antari tė ketė mbi 50 postime tė kėtij lloji dhe tė merr kėtė grad, kjo grad mund tė hiqet nga antari nėse shohim ndryshime tė kundėrta prej antarit.

KETO GRADA JANE:
MODERATORE dhe
ADMINISTRATORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Re: Gradimet Nė Nur-Islam   17.07.10 1:01

Allahu ju shperbleft me xhennet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gradimet Nė Nur-Islam
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Lajmerime dhe Shpallje-
Kėrce tek: