ForumWww.Nur-Islam.TPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
Radio NurIslami

Share | 
 

 Forumi NurIslami

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Join date : 10/07/2008
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Forumi NurIslami   11.07.08 23:20

Ketu ju duhet te beni prezantimin tuaj.Na prezantoni nje bografi te shkurter te jetes dhe veprimtarise suaj.Dhe tregoni se qafre mund te kontribuoni per kete forum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://nur-islam.forummotion.com
muslimone
Antar Fillestar/e
Antar Fillestar/e


Numri i postimeve : 62
Join date : 16/07/2010
Age : 30

MesazhTitulli: Re: Forumi NurIslami   17.07.10 1:03

Selam alejkum una jam me nik muslimone inshalla don Allahu e kalojm mir dhe marim ditroi prej njoni tjertit qka dhe kin dubi ok selam alejkum Allahu ju rujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Forumi NurIslami
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione dhe diskutime te ndryshme :: Prezantohu-
Kėrce tek: